شهرتوریستی و دیدنی سوچی در روسیه

1836 دفعه

یکی از جذاب ترین شهرهای روسیه ، شهر سوچی است.سوچی شهر گردشگری روسیه واقع در سرزمین کراسنودار در مرز غربی این کشور است. سوچی بزرگ (شهر و حومه) با درازای ۱۴۵ کیلومتر، طویل‌ترین شهر اروپا است.

شهرسوچی در ساحل دریای سیاه در منظقه ی قفقاز قرار گرفته است و دارای آب و هوایی معتدل است. شهر سوچی از یک طرف به دریا و سوی دیگر به منطقه ی کوهستانی پهناور وودلند منتهی می شود. سوچی به دلیل آفتاب ، آب و هوای کوهستانی و گیاهان کم نظیر ، خواص درمانی چشمه های آب معدنی و خاک شفا بخش خود یک تفریحگاه فوق العاده برای بهبود سلامتی به شمار می رود.

 دیدن زیبایی های جادویی شهرسوچی می توان بسیار به یادماندنی باشد. شهرسوچی میزبان بازی‌های المپیک زمستانی در سال 2014 بوده است، پیست های اسکی سوچی قابل رقابت با بهترین پیست های اروپایی هستند. 

کراسنایا پولیانا یک تفریحگاه بی نظیر است که در سوچی روسیه قرار گرفته است . این اقامتگاه کوهستانی را یکی از زیباترین مکان های زمین می توان دانست.

جاذبه های سوچی عبارتند از : دریای سیاه سوچی ، مراکز تفریحی و سلامت سوچی ، چشمه ی آب معدنی ماتسستا سوچی ، چایخانه ی معروف سوچی ، پارک آبی دلفین ها در منطقه ی آدلر سوچی ، پارک ریوییرا سوچی ، پارک دلفین ریوییرا سوچی ، ،پارک ملی سوچی و اسکای پارک سوچی و...

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 09:42