برج باستانی گالاتا در استانبول ترکیه

2783 دفعه

برج گالاتا در استانبول در سال 1348 ساخته شده وبا 67 متر طول  در آن زمان بلندترین ساختمان  در استانبول بوده است . برج گالاتا کلاٌ دارای 9 طیقه میباشد . از بالای این برج میتوانید منظره پانورامیک 360 درجه ای از استانبول را زیر پای خود ببینید و به خصوص خلیج شاخ طلایی استانبول  دریای مرمره منظره ای بسیار زیبا و متفاوت را دارد. این مکان تا کنون توسط میلیون ها توریست دیده شده که همگان خاطره خوشی از دیدن این برج خواهند داشت.

برج گالاتا (گالاتا کوله سی) یکی از قدیمی ترین برجهای جهان در سمت گالاتای استانبول واقع شده و یکی از سمبلهای ایکونیک استانبول می باشد. هم اکنون طبقه آخر برج گالاتا میزبان یک کلوب شبانه یک کافه و یک رستوران سنتی با شیوه آشپزی(کوزین) امپراطوری اتومان و با کوزین  اروپا یا زاویه 360 درجه دید مرکز تاریخی استانبول است. . برج گالاتا دارای 2 آسانسور نیز می باشد . این برج در منطقه تاریخی و همیشه بیدار تونل – آسمالی مسجد که در قرن 17 منطقه سکونت خارجیها بوده و امروزه پر از رستوران کافه و کلوبهای شبانه می باشد است.

اگر در هنگام غروب به دیدن این برج بروید حتما از بالای برج به تنگه بسفر در زیر پایتان نگاهی بیندازید.حتما از دیدن این صحنه لذت خواهید برد.

 برج باستانی گالاتا در استانبول ترکیه

 

آخرین ویرایش در دوشنبه, 28 بهمن 1398 11:48