جزیره گرمسیری فی فی در پوکت تایلند

2362 دفعه

جزایر6 گانه فی فی از زیباترین جزایر گرمسیری جهان و یکی از بهترین جاذبه های توریستی تایلند و جنوب شرق آسیا است. دو جزیره اصلی آن، فی فی کوچک Phi Phi Lei  که خالی از سکنه است و فی فی بزرگ Phi Phi Don که ساکنین آن را مسلمانان جنوب تایلند تشکیل می دهند. سواحل مرجانی مناسب غواصی، غارهای مرموز و هیجان‌انگیز و طبیعت بی‌نظیر، برنامه‌های گردش با قایق پارویی و صخره ‌نوردی از جمله جذابیت‌های این جزیره‌ هستند.

  جزیره فی فیدر چهل و هشت کیلومتری پوکت قرار گرفته که قایق های تندرو این مسافت را ظرف 1 ساعت طی میکنند. قایق های تندرو ویا کشتی های تفریحی این اجازه را به مسافران میدهند که در مسیر، تنی به آب زده و شنا کنند هر چند شیرجه زدن از صخره های فی فی لذت دیگری دارد .

اصلی ترین جاذبه در فی فی کوچک غار بزرگی به نام Viking Cave می باشد. از دیگر تفریحات جزیره  فی فی میتوان به بازدید از ساحل میمون ها، خلیج لوساما و پیله لاگون، سفر با قایق پارویی Kayaking  ، صخره نوردی ، سر خوردن روی طناب Fox SeaLand Flying در مسیری 200 متری بر روی رودخانه  و موتور سواری با موتور های 4 چرخ در جنگل اشاره کرد. غواصی(Snorkeling)در آبهای زلال و آرام دریا نیز از دیگر تتفریحات لذت بخش در جزیره فی فی است.

 

 

 

 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 14:30