تونل عشق در اوکراین

3251 دفعه

می گویند اگر زوج های جوان دست در دست هم از این تونل عبور کنند و آرزوهای خود را زمزمه کنند، رویاهای شان به واقعیت بدل می شود.
تونل عشق، نامی است که مردم محلی به یکی از زیباترین نقاط کلوان در کشور اوکراین داده اند. گذرگاهی زیبا که حاصل عشق درختان درهم تنیده است، این درختان دالان سبز و دلربایی در این مسیر به وجود آورده اند و به همین دلیل، این گذرگاه دلفریب روزانه تعداد زیادی از زوج ها، عکاسان و علاقمندان به طبیعت زیبا را به سمت خود می کشاند.
این تونل بی نظیر لوکیشنی از یک فیلم یا برنامه تلویزیونی نیست، ولی از این تونل به عنوان لوکیشنی زیبا برای فیلمبرداری از عروس و دامادها نیز استفاده می شود . این تونل طول زیادی ندارد اما همین طبیعت مهیج داخل تونل هر چند برای مدتی کوتاه، برای خیره کردن چشم ها کافی است.
  تونل عشقمتعلق به کارخانه ای خصوصی است و در واقع محل گذر لوکوموتیو های این کارخانه است.که سه بار در روز برای حمل چوب از این تونل لوکوموتیو های کارخانه می گذرند.قبل از احداث کارخانه قرار بر این بود که درختان این مسیر قطع شوند، اما خوشبختانه این اتفاق رخ نداد و حالا این مسیر یکی از جاذبه های گردشگری اوکراین است.
این تونل حاصل هنر طبیعت است وجالب است بدانید که در خلق چنین منظره ی زیبایی هیچ نیروی انسانی دخالت نداشته است و تنها به دلیل ازدحام شاخه های درختان در فصل بهار، این تونل زیبا پدید می آید.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 18 خرداد 1399 13:49