پارک آبی سان‌ وِی لاگون در مالزی

2335 دفعه

مجموعه تفریحی سان وی لاگون یکی از جاذبه های گردشگری کوالالامپور می باشد که بیشتر به خاطر پارک آبی آن معروف است. این پارک به عنوان یکی از مراکز تفریحی کوالالامپور هرساله گردشگران فراوانی را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند. پارک سان وی لاگون در سوبانگ جایا کوالالامپور قرار دارد که از مرکز شهر تا پارک ۱۵ دقیقه راه است.

پارک آبی سان وی لاگون مالزی دارای بیش از 80 وسیله و سرسره آبی است که گردشگران می توانند از آنها لذت ببرند. سرسره آبی سرعتی، سرسره های لوله ای مارپیچی، موج سواری بر روی موجهای مصنوعی بلند، موج سواری با تخته های موج سواری بخشی از تفریحات پارک آبی کوالالامپور می باشند. پارک آبی سان وی دارای محیطی بسیار سرسبز و جنگلی می باشد و این تفاوت بارز آن با پارک آبی وایلد وادی دبی و پارک آبی آتلانتیس دبی است.

سان وی لاگون از 5 پارک مجزا تشکیل شده که هریک از آنها یک مجموعه بزرگ از سرگرمی ها می باشد. از بین واتر پارک (پارک آبی)، امیوزمنت پارک (سرگرمی)، وایلد لایف پارک (حیات وحش)، اکستریم پارک (هیجان) یکی را انتخاب، یا تمام روز خود را به سر زدن به همه این پارک ها سپری کنید. از بزرگترین ساحل موج سواری شنی و مصنوعی دنیا، طولانی ترین پل عابر پیاده معلق در دنیا، بلند ترین پرتاب تیرکمان در آسیا، اولین باغ وحش تعاملی در مالزی و یکی از طولانی ترین مسیرهای فلایینگ فاکس (مسیر پرواز با کابل) لذت ببرید.

انجمن بین المللی پارک ها و جاذبه های آسیا (IAAPA) برای چهار سال متوالی همواره این پارک را به عنوان بهترین جاذبه توریستی در آسیا به رسمیت شناخته است.

آخرین ویرایش در شنبه, 23 تیر 1397 09:55