جزیره ونکوور کانادا

2062 دفعه

جزیره‌ی ونکوور جزیره‌ای زیبا دارای دریاچه‌های متعدد، سواحل زیبا، مسیرهای پیاده‌روی با چشم‌اندازهای دیدنی، رودخانه‌ها، کوه‌ها و مزارع چشم‌نواز است. جزیره‌ی ونکوور یک مقصد ایده‌آل برای سفرهای تابستانی است. این جزیره بخشی از استان بریتیش کلمبیاست که در ساحل غربی کانادا قرار گرفته است.

جاذبه های گردشگری کانادا

ونکوور یک مقصد ایده‌آل گردشگری برای تفریح و استراحت و فرار کردن از هیاهو و شلوغی زندگی شهری برای کانادایی‌ها است. جزیره‌ی ونکوور در سال‌های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری محبوب کانادا ، به خصوص برای علاقه‌مندان به طبیعت تبدیل شده است.

جزیره ونکوور، تنوع بالایی از چشم‌اندازها مانند صحنه‌هایی مسحور کننده از جنگل بارانی کهن، کوه‌های برافراشته در دوردست، سواحل بادزده و وحشی در انتظار کشف شدن هستند. این جزیره، که در خارج ساحل بریتیش کلمبیا قرار گرفته، هم‌اندازه‌ی اسکاتلند است و آکنده از مناظر متنوع است.

جاذبه های گردشگری کانادا

این جزیره می‌تواند گزینه‌ی عالی برای گذراندن دوران ماه‌عسل باشد، چرا که زندگی شهری کوچک، مسیرهای پیاده‌روی در طبیعت برای زوج‌های ماجراجو، سواحل زیبا و باغ‌ها و دره‌های بی‌نظیری برای گردش دارد. دو هتل بسیار معروف در این شهر، ویکانینش و فیرمونت هستند. هم‌چنین می‌توانید اقامت خود را در خانه‌های درختی امتحان کنید.

ماجراجویی های هیجان انگیز و تکان دهنده در جزیره ونکوور با دورنماهای فراوان و حیرت‌انگیزش یکی از بهترین جاهایی است که می‌توانید با تجربه‌ی واقعی ماجراجویی روبرو شوید. اهمیتی ندارد که سن‌تان چقدر است یا شیفته‌ی چه چیزهایی هستید، همیشه تکه‌ای از آدمی در جستجوی ماجرا است.

جاذبه های گردشگری کانادا

گشت‌‌های تماشای خرس و نهنگ در جزیره ونکوور؛ در یکی از مقاله‌های «Telegraph» از جزیره‌ی ونکوور به عنوان بهترین مقصد تماشای نهنگ در جهان نام برده شده بود.همچنین ونکوور سکونت‌گاه خرس‌های سیاه و گریزلی است بنابراین در تورهای تماشای این جانور نیز ثبت‌نام کنید.اگر به این‌جا سفر کنید با محیط‌زیستی حیرت‌آور روبرو می‌شوید، سرزمینی که سکونت‌گاه عقاب، نهنگ و خرس است. اقامت در جزیره حسی صمیمی در ارتباط با طبیعت در رو‌ح‌تان می‌آفریند و شما را از آشوب زندگی روزمره به دور می‌کند.

جاذبه های گردشگری کانادا

تماشای طوفان، توفینو را ازدست ندهید؛ در ماه‌های زمستان، سواحل توفینو جلوه‌گاه طوفان‌های خشمناک شمال غرب اقیانوس آرام هستند. هیچ هیجانی قابل مقایسه با برآمدگی عظیم اقیانوس، وز وز کردن بادها در میان درختان سدار و صاعقه نیست. این تجربه به راستی بسیار ماندگار است و خاطرات و داستان‌هایی را رقم می‌زند که تا آخر عمر به یاد خواهند ماند.

در تابستان توفینو مکانی برای آمال موج‌سواران است. این محل که در لبه‌ی پارک ملی «Pacific Rim» قرار گرفته موج‌هایی خروشان و ساحلی طلایی دارد.

 

 

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 11:17