هتل عباسی اصفهان

1037 دفعه

 

اصفهان با تمام زیبایی هایش، یکی از گرانبها ترین میراث یونسکو می باشد. مقصدی بی نظیر که پاسخگوی همه نوع سلیقه گردشگری خواهد بود.

 

شهرت اصفهان به آثار بی مانند تاریخی، صنایع دستی بسیار متنوع، مردم باهوش و خونگرم و بسیاری از عوامل دیگر بر می گردد. بی راه نیست اگر اصفهان را شهری مدرن و در عین حال سنتی بنامیم، زیرا هنرمندان اصفهان سنت را مدرن کرده اند!

 

هتل عباسی اصفهان

 

اما این مقصد زیبا قابلیت های زیادی برای برتر شدن در میان مقاصد خاورمیانه و آسیای جنوبی دارد. از جمله این قابلیت ها می توان به هتل عباسی اشاره کرد ، هتلی 5 ستاره با امکانات و خدمات رفاهی مطلوب که همه‌ساله پذیرای میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی زیادی می باشد . هتل عباسی اصفهان  در سال 2017 زیباترین هتل خاورمیانه لقب گرفت .

 

هتل عباسی اصفهان

 

 

حدود 300 سال پیش، در دوره صفویه، شاه سلطان حسین، دستور ساخت یک کاروانسرای باشکوه برای تجار و مردمانی را داد که در آن زمان از جاده ابریشم(حوالی اصفهان) عبور می کردند و نیاز به تجدید قوا داشتند. سرانجام شاه سلطان حسین صفوی این کاورانسرا را به مادر خویش پیشکش کرد. اما اکنون بعد از 300 سال میراث داران این گنجینه تاریخی، با تجهیز کاروانسرا، آن را به مهمانسرایی زیبا، منحصر به فرد و بی مانند در کل خاورمیانه کرده اند.

 

هتل عباسی اصفهان

 

مهمانسرای عباسی دارای 225 باب اتاق، سوئیت و آپارتمان است که شامل اتاق های معمولی یک تخته و دو تخته، چشم انداز و پردیس، سوئیت های معمولی، قاجار، صفوی، سبز و نیز آپارتمان دو و سه خوابه بوده و همگی اتاق ها مجهز به سیستم های ایمنی ویژه و مطابق با اصول استانداردهای بین المللی و روز دنیا هستند.

این مهمانسرای زیبا، خود به تنهایی به یک جاذبه گردشگری در اصفهان تبدیل شده است.

 

آخرین ویرایش در شنبه, 12 بهمن 1398 15:19
محتوای بیشتر در این بخش: « هتل اورست ویو