مرکز خرید نیشان تاشی استانبول

1322 دفعه

 نیشان تاشی (Nişantaşı) یکی از مراکز خرید بسار مهم در شهر استانبول است ، نیشان تاشی به عنوان مرکز مد ترکیه شامل فروشگاه های مطرح، رستوران ها و کافه های بسیار زیبا،مراکز تفریحی متعدد و چندین هتل برجسته است . به غیر از اینها این خیابان یکی از مناطق مسکونی شیک و با کلاس در شهر استانبول است.

 

 نیشان تاشی (Nişantaşı) ترکیه

 

مرکز خرید نیشان تاشی دارای معماری بسیار شگفت انگیزی است و طیف وسیعی از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد .

در گذشته در منطقه نیشان تاشی مسابقات تیراندازی با حضور شاه کشور برگزار می شد اما در زمان پادشاهی عبدالحمید این منطقه به عنوان مکانی برای پذیرایی از مهمانان جشن عروسی خواهرش که به مدت دو هفته به طول انجامید انتخاب شد.

مرکز خرید نیشان تاشی ( Nişantaşı ) با 150 فروشگاه معروف و معتبر در خیابان تسویکیه (Tesvikiye) استانبول (قلب خرید خرده فروشی در استانبول) و در منطقه نیشان تاشی (Nisantasi) قرار گرفته است.

آدرس مرکز خرید نیشان تاشی:

Teşvikiye, Teşvikiye Cad. No:162, Şişli/İstanbul, Turkey استانبول, ترکیه

نحوه رفتن به نیشان تاشی:

 نیشان تاشی (Nişantaşı) ترکیه

بهترین راه برای رسیدن به نیشان تاشی خیابان روملی (Rumeli) می باشد ، . ابتدا درمیدان تاکسیم (taksim) یا هر جای دیگری که دسترسی به مترو دارد سوار مترو خط M2 شوید و در ایستگاه عثمان بی (osmanbe) پیاده شوید .

اگر در میدان تاکسی سوار مترو شده باشید عثمان بی اولین ایستگاه بعد از آن است، وقتی از ایستگاه مترو عثمان بی خارج شدید به سمت چپ یعنی سمت خیابان Rumeli و نیشان تاشی حرکت کنید.

در مسیر، فروشگاه ادویه جات معروف به نام Zencefil Aktar را در گوشه سمت چپتان و در سمت راستتان یکی از چند رستوران فست فود چینی به نام Cin Lee را خواهید دید.در همان مسیری که حرکت می کنید فروشگاه سارار(sarar)که یک برند لباس مردانه معروف در ترکیه است قرار دارد و درست بعد از آن چند فروشگاه جواهرات خوب ویک فروشگاه ورزشی عالی به نام pull & bear قرار دارد.

در خیابان Rumeli با چندین فروشگاه معروف دیگراز جمله Faik Sonmz ، Adil Isık ، Maxim روبرو خواهید شد و در نهایت به خابان نیشان تاشی خواهید رسید.

غیر از روملی ،3 خیابان دیگر از خیابان نیشان تاشی منشعب می شوند که که عبارتند از : خیابان تسویکیه ، خیابان والیکوناگی و خیابان عبدی ایپکشی . خیابان تسویکیه به عنوان مرکز مد لباسهایی با مارکهای معروف بین المللی مانند Gucci , Emporio, Armani و سایر مارکهای معروف است و به عنوان یکی از مراکز خرید استانبول جایگاه خاصی را برای خود کسب کرده است .

 نیشان تاشی (Nişantaşı) استانبول

 نیشان تاشی (Nişantaşı) استانبول

 نیشان تاشی (Nişantaşı) استانبول

آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 شهریور 1398 12:04