دهکده توریستی اولودنیز ترکیه

921 دفعه

موقعیت جغرافیایی دهکده
یکی از جاذبه‌های ویژه گردشگری ترکیه، دهکده توریستی اولودنیز واقع در جنوب غربی کشور ترکیه و در استان موغله و در مجاورت دریای اژه می‌باشد. این دهکده به عنوان یک مکان تفریحی خاص شناخته می‌شود.
با وجود توسعه بسیاری از هتل ها و آپارتمان ها، مناظرطبیعی در اولودنیز چشمگیر است و شهر، جایی پر جنب و جوش مناسب تعطیلات است. اطراف این دهکده کوچک به آبریز آبی رنگ زیبایی مزین شده است، حقیقتاً ساحل دهکده الودنیزجزء برترین سواحل دنیا می‌باشد.

 

دهکده توریستی اولودنیز ترکیهطبیعت و چشم انداز
سواحل این دهکده بصورت شنی می‌باشند که منظره ای منحصر به فرد را خلق کرده و البته یکی از مکان های مناسب برای ورزش پاراگلایدار در جهان می باشد.
طبیعت دهکده توریستی اولودنیز ترکیه بسیار زیبا و آرامبخش است. اگر تا به حال تصمیم به بازدید ازدهکده را نداشته اید، این فرصت شگفت انگیز را ازدست ندهید. خلیج اولودنیزخیره کننده است که با یک فضای باز، یکی از زیباترین سواحل در ترکیه به شمار می‌رود. این مکان، در حال حاضر یک منطقه حفاظت شده است.
با تصاویر این طبیعت منحصربه فرد می‌توان یک میلیون کارت پستال را تزئین کرد. ساحل اصلی الو دنیز در کنار یک خیابان جذاب قرار دارد که با مغازه ها، و رستوران های کوچک ساخته شده و این امر برای جشن هایی که در ساحل برگزار می ‌شود ایده آل است.

دهکده توریستی اولودنیز ترکیهتالاب اولود نیز
به تالاب اولودنیز تالاب فیروزه ای نیز گفته می‌شود. شما می توانید در آبهای آرام و روشن، شنا کنید و یا فقط در محیط خیره کننده این دهکده زیبا بخوابید. این تالاب دارای قایق های تفریحی و همچنین قایق های پر سرعت می‌باشد.
جالب است بدانید میوه موز نیز به راحتی در این طبیعت زیبا در دسترس است. شما میتوانید با تنظیم برنامه خود با آژانس هایی که در زمینه تورها فعالیت میکنند غواصی را نیز در این تالاب زیبا تجربه کنید.

دهکده توریستی اولودنیز ترکیه
پرواز در اولود نیز
در دهکده توریستی اولودنیز ترکیه شما می‌توانید به وسیله فشارهوا قایق سواری کنید و حس خوب پرواز کردن را بدست بیاورید، همچنین می توانید از پاراگلایدراستفاده کنید که یکی از رایج ترین خدمات به گردشگران محسوب می‌شود. در بیشتر روزهای سال، هوا مساعد است و مشکلی در مورد پرواز وجود ندارد.
هتل Blue Lagoon در اولود نیز
در منطقه Fethiye هتل Blue Lagoon قرار دارد که دارای استخرفضای باز و مرکز تناسب اندام است، برای کسانی که در هتل باقی می مانند. امکانات بازی، خدمات اتاق و استخر بچه نیز ارائه میشود.
اتاق های هتل مجهز به بروز ترین امکانات هستند و تعدادی از اتاق ها برای خانواده ها طراحی شده است، ساحل اولود نیز با این هتل فاصله کمی دارد.

دهکده توریستی اولودنیز ترکیه

آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 شهریور 1398 13:03