رستوران زیردریایی ایتها در مالدیو

2858 دفعه

ایتها در زبان مالدیوی معنای «مادر مروارید» را می‌دهد. رستوران ایتها (Ithaa) در یک جزیره خصوصی در وسط اقیانوس هند واقع شده است و اولین و تنها رستوران تمام شیشه ‌ای زیر آبی جهان است. . این رستوران ۵ متر پایین‌تر از سطح دریا در مالدیو ساخته است و می‌تواند میزبان ۱۴ مهمان باشد و نمایی 360 درجه از زندگی دریایی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می‌کند. مهمانان از طریق یك راه‌پله مارپیچ از اسكله وارد فضایی می‌شوند كه منظره زیبایی در دل دریا دارد.

 صرف غذا در رستوران ایتها تجربه ی منحصر به فردی خواهد بود زیرا مانند این است که انسان درون تنگ ماهی قراردارد. این رستوران با سطح آب پنج متر فاصله داشته و نمایی 360 درجه از زندگی دریایی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می‌کند.

طراحی این رستوران نیز از طراحی معاصر اروپا وام گرفته است. مناظری نظیر صخره‌های دریایی وانواع ماهی‌ها را از طریق یك فضای شفاف در این رستوران، كه جزء منطقه تفریحی جزیره Conrad Maldives Rangali هستند، می‌توان دید.

منوی رستوران ایتها شامل غذاهای معاصر اروپایی و آسیایی است. برای ناهار می‌توان غذایی سبک مانند سوپ لوبیا سبز، سالاد انبه سبز و پاپایا به همراه موس شکلات تلخ میل کرد. انواع نوشیدنی و غذاهای دیگر نیز در این رستوران یافت می‌شود.

رستوران مالدیو

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش در شنبه, 27 ارديبهشت 1399 14:58
محتوای بیشتر در این بخش: راهنمای سفر به مالدیو »