پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

953 دفعه

تفلیس یکی از بزرگترین ومهمترین شهرهای سیاسی، اقتصادی،صنعتی و فرهنگی منطقه قفقاز محسوب میشود.این شهربه عنوان پایتخت گرجستان است، دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است.از جمله این جاذبه های گردشگری پارک آبی جینو پارادایس تفلیس است که امروزه به یکی از هیجان انگیزترین جاذبه های گردشگری تفلیس تبدیل شده است.

 

 پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

در این پارک چند منظوره یک مجموعه ی ورزش از تفریحات آبی قرار گرفته است که در نوع خود بسیار جذاب و منحصر به فرد است . در این پارک چند منظوره، امکانات تفریحی آبی مختلفی مانند سرسره سورتمه، بخش ساحلی، تفریحات هیجانی و آبی، بخش کودکان، پارک داینو و استخرهای مختلف وجود دارد. همچنین این پارک دارای رستوران، کافه و سالن برگزاری مراسم و جشن ها نیز هست.

مساحت این پارک 20 هکتار است و استخر و سرسره های آبی بسیاری قرار گرفته است و سازنده ی اوقات بسیار خوشی برای گردشگران است.

 پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

آن چه که این پارک را جذاب کرده است، وجود هفت استخر است که هر کدام ویژگی های متنوعی دارد. استخر موج آن، پهنای وسیعی از انواع امواج را دارد و می توانید هیجان بالایی را در عمق 2 متری آب حس کنید.

در این پارک استخری به نام استخر آرامش وجود دارد که بعد از بازی بر روی سرسره های پر از هیجان، برای به آرامش رسیدن و ریلکس شدن بسیار مناسب است. استخرهای دیگر مانند استخر گردابی وجود دارند که در فضایی سربسته برای بازدید کنندگان خود خدماتی را ارائه می کند.

در پارک آبی جینو پارادایس تفلیس، بخش ساحلی نیز وجود دارد که در آن می توانید قایق سواری، قایق های موزی، دوچرخه آبی، جت اسکی و … را تجربه کنید.

بهترین زمان رفتن به پارک آبی جینو پارادایس تفلیس، تابستان است. البته شما می توانید از نیمه ی دوم اردیبهشت ماه تا نیمه اول مهر ماه از این پارک استفاده کنید و احساس سرما نکنید.

جالب است بدانید که در این پارک آبی تفریحات عجیب و غریبی وجود دارد، مثلا می توانید همانند تارزان از طناب آویزن شوید و از این طرف پارک به آن طرف بروید، یا اینکه تیم تشکیل دهید و والیبال ساحلی بازی کنید.

خلاصه آن که، این پارک یکی از بهترین جاذبه های گردشگری تفلیس است که می توانید در آن حسابی تفریح کنید و لحظات خوشی را سپری کنید.

 

آخرین ویرایش در شنبه, 27 ارديبهشت 1399 15:26