آبشارهای زیبای ماناوگات آنتالیا

2078 دفعه

یکی از دیدنی های آنتالیا آبشار ماناوگات می باشد که در 4 کیلومتری شمال ماناوگات واقع شده است که رودخانه ای است زیبا و بی نظیر که از جنوب کوه های طرس جاری میشود و به دریای مدیترانه می پیوندد. این منطقه دارای طبیعت بسیار زیبایی می باشد. وجود آبشارها ، باغات چایی و رستورانها ، این منطقه را به محلی دلپذیر و استراحتگاهی خنک تبدیل کرده است. گردشگران با کشتی این رودخانه را طی می کنند و از کنار شهر زیبای سیده عبور می کنند و از طبیعت اطراف آن لذت می برند. همچنین مسافران این کشتی زمانی برای شنا در رودخانه ماناوگات و سپس دریا ی مدیترانه را در بر خواهد داشت .

ماناوگات بین آنتالیا و آلانیا واقع شده است و در واقع نقطه میانی در این مسیر میباشد . این شهر کوچک فرودگاه ندارد و فقط می توانید از طریق زمینی به ماناوگات سفر کنید . از آنتالیا تقزیباٌ 45 دقیقه فاصله دارد و از  هر دو شهر آنتالیا و آلانیا بسیار راحت می توانید  به ماناوگات سفر کنید  .

زیر درختان صنوبر ، شما می توانید از یک ناهار عالی درست شده از قزل آلای کبابی ، خیسانده شده در شراب سفید لذت ببرید. آبشارهای ماناوگات گر چه دارای ارتفاع بلندی نیستند اما آب شیری رنگ و کف آلود آن با قدرت هر چه تمامتر  با صخره ها برخورد کرده و صحنه های زیبائی را بوجود می آورد

شهر ماناوگات به 2 دلیل شهرت دارد وهر ساله توریست های زیادی به این شهر کوچک مراجعه می کنند اول آبشار ماناوگات که جزو دیدنی های ترکیه میباشد و دیگری دریاچه ماناوگات که به دریاچه سبز معروف است . منظره بسیار زیبای این دریاچه و آبشار موجب شده است تا جزو زیباترین مناطق آنتالیا باشند .

 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 15:33

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید