پل Trift در سوئیس

2218 دفعه

پل Trift در کشور سوییس یکی از 10 پل جهان است که عبور از آن لرزه به اندامتان می ندازد . این پل در ارتفاع 171 متری و در رشته کوه های آلپ قرار دارد. این پل یکی از مکان های دیدنی ،ترسناک و بسیار هیجان انگیز در سال 2004 میلادی ساخته شد. اما در سال 2009 میلادی مورد بازسازی قرار گرفت که نوسان و ترس کمتری دارد اما همچنان موجب وحشت کوهنوردها است. سطح ایمنی پل Trift تا حد زیادی بستگی به  دقت و توجه افراد دارد. پل مذکور انتخابی عالی برای راهپیمایانی است که تمایل دارند یخچال‌های طبیعی را که بر اثر گرمایش جهانی به سرعت شروع به ذوب شدن کرده‌اند، ببینند.

 نکته ی جالب اما ترسناکی که درباره ی پل Trift وجود دارد این است که این پل، فقط از 3 لایه چوب تشکیل شده است و بوسیله ی کابل هایی در کنار، نگهداری می شود و مانند یک پل معلق است. راه رفتن بر روی این پل واقعا جرات می خواهد. البته کسانی که بخواهند یخچال های طبیعی در ارتفاعات تریفت را ببینند مجبورند که از این پل عبور کنند و راه دیگری هم ندارند.

 برای رسیدن به این پل از تله کابین استفاده می شود و بعد از عبور از روی پل، غذاهای محلی سوییس در کلبه ای گرم و صمیمی در سوی دیگر پل انتظار ماجراجویان را می کشند.

 پل Trift در سوئیس

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 آبان 1398 16:08