پارک اوشن هنگ کنگ | ocean park

3832 دفعه

پارک اقیانوس هنگ کنگ در سال 1977 افتتاح شده است و با 91 هکتار مساحت یکی از جاذبه های گردشگری هنگ کنگ به حساب می آید با این حال در سال 2005 و با افتتاح دیزنی لند هنگ کنگ از محبوبیت آن کاسته شد و با تصمیم دولت هنگ کنگ، 5.5 میلیارد دلار هنگ کنگ برای توسعه و نوسازی آن هزینه شد و با همین رویکرد تعداد بازدید کنندگان آن تا سال 2014 به 7.6 میلیون نفر رسید. شما می توانید انواع سرگرمی ها را در این پارک تجربه کنید و اوقات خوشی را در کنار دوستان و خانواده خود داشته باشید.

اگر اهل حیات وحش و حیوانات هستید سری به باغ وحش بزنید و حتماً از پانداهای بامزه دیدن کنید. یکی از افتخارات این پارک این است که مسن‌ ترین پاندای جهان را نگهداری می کند که در سال 2015 تولد 37 سالگیش را جشن گرفتند و برای دومین بار رکوردش را در گینس ثبت کردند.  بازدید کنندگان باید یک روز کامل را صرف بازدید از این مکان دیدنی بگذارند. این پارک دارای بلیط ورودی بوده و کلیه بازی ها مجانی می باشد.

بخش بلند و قله کوه پارک اوشن دارای تعداد زیادی تپه است که بازدید کنندگان می توانند در مسیر گردش خود از دومین پله بزرگ روباز جهان استفاده کنند و هیجانی بی نظیررا درمحیطی زیبا تجربه کنند. پارک اوشن هنگ کنگ دارای 19 وسیله تفریحی است که دو نمونه آن ترن های هوایی است که می توانید از زیبایی های اقیانوس لذت ببرید.

پارک اقیانوس یا اوشن پارک هنگ کنگ

پارک اوشن یا همان پارک اقیانوس هنگ کنگ یکی از بزرگترین و محبوب ترین پارک های آسیا و همچنین جهان به شمار می‌آید که شامل بخش‌های مختلفی مثل آکواریوم، باغ وحش، تله کابین، شهر بازی و پارک پستانداران دریایی میباشد. این مجموعه که در سال 1977 افتتاح گردیده است شامل 800 مکان تفریحی و دیدنی میباشد. این پارک با عظمتش جایزه هفتمین شهر بازی معروف دنیا را به خود اختصاص داده است و همچنین در مقایسه با دیزنی لند که خود نیز یکی از پر طرفدارترین مکانهای تفریحی هست هم پر بازدید کننده تر است.این پارک جزو 50 جاذبه گردشگری پر بازدید کننده جهان نیز قرار گرفته است.

پارک اقیانوس هنگ کنگ دارای آکواریومی بزرگ در چهار طبقه است که بیش از 2000 نوع ماهی را در خود جای داده است.  آکواریوم موجود در این پارک، بزرگ ترین آکواریوم گنبدی جهان می باشد که قطر آن حدود 5.5 متر می باشد و روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز می باشد. این پارک یکی از بزرگترین پارک های آبی در جنوب شرق آسیا است. پارک اوشن علاوه بر گردشگری به عنوان یک مرکز پژوهشی در زمینه موجودات دریایی نیز فعالیت بین المللی دارد. دربازدید از بخش پایینی کوه که اسکله مانند است گردشگران می توانند سرمای قطب شمال و جنوب یا سفربه جنگل های باران استوایی را تجربه کنند. بخش های شگفت انگیز کوه و بخش تفریحی کودکان و نوجوانان به نام جهان کودک، باعث افزایش روزافزون گردشگران شده است.

ترن هوایی

اوج هیجان در ترن هوایی پارک هنگ کنگ، یکی از هیجان انگیزترین تفریحات شما در سفر به هنگ کنگ بی شک میتواند اوشن پارک باشد، شما تنها با پرداخت 95 دلار میتوانید یک روز کامل را در این پارک سپری کنید و از تمام امکاناتش بهره مند گردید.

پارک اقیانوس یا اوشن پارک هنگ کنگ

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 16 اسفند 1397 14:11