تبلیغات

یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری تبلیغ محصولات یا خدمات یک شرکت، کارخانه، موسسه می باشد و با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و کاربران آن در سرتاسر دنیا تبلیغ در یک سایت اینترنتی که تعداد بازدید کننده قابل توجهی هم دارد می تواند به مراتب برای شما کم هزینه تر و مفیدتر باشد.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری در صفحه اصلی و تمام صفحات داخلی قرار می گیرد جهت اطلاع از تعرفه تبلیغات بنری با شماره های ‌02166638140 و یا ‌09351440404 تماس بگیرید.

تبلیغات متنی (بک لینک)

تبلیغات متنی در صفحه اصلی و تمام صفحات داخلی در ستون سمت چپ قرار می گیرد لازم به ذکر است که بک لینک های مرتبط با محتوای سایت راهنماسفر در این قسمت درج می شود.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که مانند دیگر مطالب در سایت قرار می‌گیرد و شما می‌توانید محصول یا سرویس خود را به مخاطبین سایت تک آشپز معرفی کنید و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. لازم به ذکر است که این مطالب صرفا تبلیغاتی است و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آگهی دهنده مراجعه کنید. متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 5 تصویر هستید و تعداد لینک های مطلب حداکثر ۳ لینک می باشد.

جهت پشتیبانی و مشاوره در زمینه تبلیغات و درج آگهی با شماره های زیر در تماس باشید

پاسخگویی : ۹ الی 17 از شنبه تا پنج شنبه

تلفن دفتر : 140 38 666- 021

شماره تلفن پشتیبانی : 04 04 144 - 0935

آیدی پشتیبانی در تلگرام : poshtibansite@

برای اطلاع از تعرفه ها میتوانید از طریق سایت یا تلگرام پشتیبانی بک لینک وب با ما در تماس باشید

www.backlinkweb.net