پارک دیزنی لند در هنگ کنگ

2008 دفعه

یکی از جاذبه های توریستی شهر هنگ کنگ  دیزنی لند می باشد. این پارک در 12 سپتامبر سال 2005 افتتاح گردید که با افتتاحش به رویای بچه ها و بزرگترها رنگ واقعیت بخشید . این پارک به دلیل روبه رو شدن با شخصیت های کارتونی و همچین امکان انواع تفریحات و سرگرمی ها همیشه جز اولویت گردشگران بوده است .در این مجموعه شخصیت های کارتونی مثل :قلعه زیبای خفته،چرخ و فلک سیندرلا،میکی موس ، وینی پیف ، سفید برفی و دیگر شخصیت های کارتونی به نمایش گذاشته شده است.

دیزنی لند هنگ کنگ یکی از کاملترین پارک های تفریحی دیزنی لند در دنیا و در بین دیزنی لند های فرانسه وتوکیو می باشد.برای جذب توریست از کشور بزرگ چین، ترکیبی از فنگ شویی و عناصر مرسوم چینی را در طراحی خود استفاده نمود. فنگ شویی با ایجاد موازنه و تعادل در عناصر چوب، آتش، زمین، فلز و آب، انرژی مثبت خلق می کند.

خوردنی های دیزنی لند هنگ کنگ به شکل کاراکترهای فیلم های دیزنی درست شده اند، به شکل شخصیت هایی که بخصوص، در بازار آسیا پرطرفدار هستند، همچون دافی، خرس دیزنی و شخصیت هایی از فیلم داستان اسباب بازی ها و ...

پارک دیزنی لند هنگ کنگ میزبان (رژه در دیزنی لند )و (دیزنی در ستاره) وهمچنین آتش بازیهای زیبای شبانه می باشد .این پارک یکی از کامترین پارک های دیزنی لند در دنیاست که وسایل بازی و جاهای دیدنی آن شامل : خیابان های اصلی ایالات متحده و وسایل نقلیه در آن ، پرواز فانتزی ، کروز در رودخانه جنگل ، راه آهن دیزنی لند ، خانه تارزان ، جزیره تارزان ، میکی موس طلایی در داستانهای دیزنی میباشد در این پارک رستورانها و مراکز فروش تنقلات و نوشید نیها بسیار است.