پارک توریستی اوشن(ocean park) در هنگ کنگ

1410 دفعه

پارک اقیانوس هنگ کنگ از محبوب ترین پارک های تفریحی جهان است که شامل آکواریوم، باغ وحش، پارک پستانداران دریایی و شهر بازی است. پارک اوشن که در سال ۱۹۷۷ تاسیس شده است، دارای ۸۰ مکان دیدنی و تفریحی است که جازه ی هفتمین شهر بازی معروف دنیا را به خود اختصاص داده است. محبوبیت پارک اوشن در داخل هنگ کنگ از دیزنی لند نیزبا 4.5 میلیون بازدید کننده در سال که ازجاذبه های پربازدید در هنگ کنگ است بیشتر شده است که نشان دهنده محبوبیت روزافزون پارک اوشن است.

بخش بلند وقله کوه پارک اوشن دارای تعداد زیادی تپه است که بازدید کنندگان می توانند در مسیر گردش خود از دومین پله بزرگ روباز جهان استفاده کنند و هیجانی بی نظیررا درمحیطی زیبا تجربه کنند. پارک اوشن هنگ کنگ دارای 19 وسیله تفریحی است که دو نمونه آن ترن های هوایی است که می توانید از زیبایی های اقیانوس لذت ببرید.

پارک اقیانوس هنگ کنگ دارای آکواریومی بزرگ در چهار طبقه است که بیش از 2000 نوع ماهی را در خود جای داده است. . پارک اوشن علاوه بر گردشگری به عنوان یک مرکز پژوهشی در زمینه موجودات دریایی نیز فعالیت بین المللی دارد.

دربازدید از بخش پایینی کوه که اسکله مانند است گردشگران می توانند سرمای قطب شمال و جنوب یا سفربه جنگل های باران استوایی را تجربه کنند.بخش های شگفت انگیز کوه و بخش تفریحی کودکان و نوجوانان به نام جهان کودک، باعث افزایش روزافزون گردشگران شده است.