معرفی محصولات استنلی

95 دفعه

 کمپانی استنلی یکی از نام آشنا ترین تولید کنندگان محصولات با کیفیت در دنیا می باشد.

این کمپانی آمریکایی که از سال ۱۹۱۳ میلادی تا کنون با افتخار بیش از ۱۰۰ سال است که خدمات شایانی را به دنیا ارائه کرده است.

صاحب کمپانی استنلی شخصی است به نام ویلیام استنلی جونیور که برای بار نخست توانست صنعت ظروف مسافرتی را با تولید محصولاتی که از پوشش های حرارتی و عایقی مناسبی برخوردار بوده اند را دچار تغییر و تحولات زیادی کند.

وی همانند کمپانی های متعددی در دنیا رنگی برای برند خود انتخاب کرد که آن رنگ سبز بود و رفته رفته تبدیل به رنگ اصلی محصولات این کمپانی نیز شد.

شعار استنلی “پسر،پدر،پدربزرگ ” است که قدرت این محصولات را به رخ همه می کشاند و با این شعار به همه نشان می دهد که این محصول می تواند تا سه نسل را بدون هیچ مشکلی پاسخگو باشد.
جنس استیلی که در استنلی استفاده می شود بسیار مرغوب تر از تمام نمونه های مشابه است . استنلی ممکن است غر بشه ولی این روی کاراییش هیچ تاثیری نمیذاره.
محصولات استنلی توسط خود استنلی به پنج دسته تقسیم می شوند:

سری مستر محصولات استنلی

– سری بی نظیر مستر استنلی ، جدیدترین سری تولید شده استنلی است و یکی از مظاهر قدرت استنلی در دنیاست. شامل انواع ماگ و فلاسک و ظرف غذا با قدرت ۴۸ ساعته در جوش و یخ نگه داشتن مواد غذایی بدون کوچکترین تغییر دما و قدرت ضد ضربه بودن حتی در صورت رد شدن خودرو

سری کلاسیک استنلی

– سری کلاسیک محصولات استنلی اولین سری تولید شده این کمپانی است و با رنگ سبز معروف استنلی خود را به همه معرفی می کند. این سری شامل انواع ماگ و فلاسک و قمقمه با طراحی سبز سنتی استنلی و با قدرت ۳۶ ساعته در حفظ دما است .

سری کوهنوردی استنلی

-سری کوهنوردی بدنه استیل دارند تا قابلیت قرارگیری روی آتش کوه را داشته باشند . بسیار سبک تر از دو سری قبلی طراحی شده تا قابلیت حمل بیشتری داشته باشد .

در طراحی ظروف سعی شده تا تمام ظروف مورد نیاز به صورت هوشمندانه ای داخل هم قرار گیرند تا فضای کمتری اشغال کنند به عنوان مثال در مدل “فودجار” درب فلاسک غذا می تواند بشقاب شما باشد و قاشق و چنگال آن به صورت محکمی کنار آن طراحی شده تا فضای کمتری بگیرد و شما را از حمل قاشق بی نیاز کند.

سری ادونچر استنلی

– سری ادونچر استنلی برای تجربه هیجان در طبیعت طراحی شده اند . در هیچ نمونه مشابهی آبیموه گیری کوهنوردی یا قهوه خوری کوهنوردی طراحی نشده اما در سری ادونچر تمام هیجانات خوردنی در طبیعت طراحی شده اند .

سری ادونچر شامل انواع کول باکس و ماگ و قهوه خوری و آبمیوه گیری است که فقط کول باکس بسیار مقاوم آن به تمام محصولات این سری می ارزد.

سری گو استنلی

-سری گو استنلی طراحی مدرنی دارد که مناسب ورزشکاران است شامل انواع ماگ و قمقمه ورزشی با ظاهری مدرن

پرانا نماینده فروش محصولات استنلی در ایران است که کلیه محصولات غیر از سری “گو” را بین محصولات خود دارد.
داشتن حداقل یک محصول استنلی در کمد هر خانه ای باعث می شود همیشه برای گرم و سرد ماندن مایعات و غذا بیرون از منزل خیال راحتی داشته باشد.

اطلاعات تماس : 57852-021
وب سایت : prana.ir